Oficjalne Forum Radia Wieloch Fristaila

Oficjalne Forum Radia Wieloch Fristaila jest poświęcone Stronie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-07-07 01:56:29

Sawajatynos

Administrator

11008799
Skąd: Wieloch
Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 24
Punktów :   
WWW

Uwagi!!!

http://radio.wieloch.fristaila.eu.interia.pl/images/uwaga_audycja.jpg

Wydaje mi się, że dzieje się to ponieważ posiadam Windows Xp Serwis Pack 2 a jakbym miał Serwis Pack 1 to powinno włączyć się automatycznie pobieranie audycji. Podobnie w systemach starszych niż Xp ale znów nie jestem pewien co się dzieje w Vista ale wydaje mi się, że będzie ta sama reakcja co w Serwis Packu 2 jak na obrazku.  (Jeśli naprawę zależy wam na audycji na własnym dysku to napiszcie na mojego e-maila jak spotyka was ten sam problem co mnie. Prześlę wam wtedy audycję!)


Wiem również, że na zaśmieconym Explorerze odwarzanie Audycji normalnie nie zawsze działa. Wtedy proponuję Format lub zmianę przeglądarki jeśli to coś pomoże.


Jeśli Znacie jeszcze jakieś błędy uwagi na stronie to napiszcie ponieżej i rozpiszcie sytuacje może będę mógł jakoś pomuc! Chciałbym, żeby było jak najmniej błędów...


Po długich wędrówkach przez Mroczną Puszczę. Postanowiłem ujawnić się na światło dzienne pod psełdo Sawajatynos. Pamiętam jak dzisiaj ten dzień w, którym to się stało. Światło niebios oślepiło mnie w ułamku sekundy. Nie miałem wyjścia....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.architektura5.pun.pl www.realfootbal.pun.pl www.4all.pun.pl www.ensidia.pun.pl www.theo2.pun.pl