Oficjalne Forum Radia Wieloch Fristaila

Oficjalne Forum Radia Wieloch Fristaila jest poświęcone Stronie


#1 2008-07-07 16:05:39

Sawajatynos

Administrator

11008799
Skąd: Wieloch
Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 24
Punktów :   
WWW

Rejestrować SIĘ!!!

Jeśli już odwiedziłeś tą stronkę to zób sobie konto. "Gościu" i zostań użytkownikiem naszego forum tutaj jest miejsce dla każde... Nic dodać nic ująć.

W tym dziele tematów "Goście" na forum mogą również pisać! Dałem im taką możliwość ale wolał bym stałych i pewnych bywalców wiec rejestrować się Proszę!
!!


Naprawdę warto się rejestrować bo istnieją również "Super Tematy" tylko dla użytkowników. Polecam !!!!
Zam musisz to zobaczyć!!! Wystarczy tylko, że się zarejestrujesz
!!!!


http://radio.wieloch.fristaila.eu.interia.pl/images/rejestracja.jpg

Jeśli kotoś ma Problem z wpisaniem KODU przy rejestracji to chodzi o to aby przepisać dokładnie tak samo jak na obrazku czyli np. N64HR3 i trzeba przepisać dokładnie tak samo Litery DUŻYMI a liczby normalnie a jeśli jest małymi napisane to małymi pisać bo inaczej mogą powstać błędy, że źle wpisany kod.


Po długich wędrówkach przez Mroczną Puszczę. Postanowiłem ujawnić się na światło dzienne pod psełdo Sawajatynos. Pamiętam jak dzisiaj ten dzień w, którym to się stało. Światło niebios oślepiło mnie w ułamku sekundy. Nie miałem wyjścia....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.meiera20g.pun.pl www.footballwroc.pun.pl www.bachus.pun.pl www.earth2140.pun.pl www.eragon-dziedzictwo.pun.pl